ARMY RUN 2015 – Nová dimenze extrémních překážkových závodů

V poslední době se na světlo světa dostalo po velmi mnoho překážkových závodů a vyznat se v nich je už samo o sobě výkon. Ovšem ne všechny tyto závody jsou kvalitativně na takové úrovni, aby stálo za to do nich investovat vaše prostředky. Jedním ze závodů, které za to určitě stojí je právě ARMYRUN. Počínaje od tvůrců závodů, kteří mají s podobnými eventy bohaté zkušenosti, po kvalitně odvedenou práci na profilu tratě, překážek až po samotnou spolupráci s Armádou České republiky, která tomuto závodu dává X faktor nejen v českém měřítku.

Už první ročník vykazoval vysokou kvalitu organizace a zážitku. V letošním roce v rámci mnohem užší spolupráce s Ministerstvem vnitra a zmiňovanou armádou budete mít opravdu pocit, že jste se ocitli na armádním survivalu. K dispozici budou takové překážky, které slouží armádě k výcviku elitních jednotek. Velkou devízou závodů je nejen pohodová a příjemná atmosféra, ale také lokalita, ve které se závod bude konat. Krásná, ale velmi drsná Šumava nabídne všechno to, po čem závodník takového závodu touží. Těžké terény v krásné přírodě, plné velmi těžkých překážek navržených tak, abyste ze sebe dostali opravdové maximum. Závod je proto lepší běžet týmově, byť třeba o dvou členech, ale jednotlivci si samozřejmě také přijdou na své.

První závod je na pořadu 27. června v Černé v Pošumaví. Připraveny pro vás budou trasy CIVIL (10km/min. 20 překážek) a ARMY (16km/min. 30 překážek). Druhý závod se pak bude konat 22. srpna (podrobnosti jsou v řešení s ministerstvem obrany) a bude mít trasu NATO 5+ km a min. 20 překážek. Určitě není radno podcenit přípravu. Ať už běháte, lezete, děláte Crossfit nebo jednu z forem funkčního tréninku, věřte, že ARMY RUN z vás dostane to nejlepší. Budete-li se chtít připravit co nejlépe sledujete facebook ARMY RUN ZDE a vyhledejte specializované tréninky právě na tento závod. Budete-li se chtít více o tomto unikátní běhu dozvědět, není nic lehčího než navštívit oficiální stránky závodu, kde se můžete snadno registrovat a máte k dispozici veškeré podrobnosti.

Leave a Comment